pdf

Napijegy: felnőtteknek: 1000Ft • gyerekeknek: 500Ft • 5 év alatt ingyenes a belépés!


Előzetes Program:

Szerda, július 4. 18.30-20.00 Ünnepélyes Megnyitó
21.00-23.00 Tábortűz, Indián dobkoncert
Csütörtök,
július 5.
09.00-20.00 Magyar futam (A Csoport)
09.00-13.00, 15.00-19.00 Koreai futam (B Csoport)
10.00-13.00, 16.00-19.00 Lengyel futam (C Csoport)
Péntek, július 6. 09.00-20.00 Magyar futam (C Csoport)
09.00-13.00, 15.00-19.00 Koreai futam (A Csoport)
10.00-13.00, 16.00-19.00 Lengyel futam (B Csoport)
16.00-20.00 Csúszdás légvár
Szombat, július 7. 09.00-20.00 Magyar futam (B Csoport)
09.00-13.00, 15.00-19.00 Koreai futam (C Csoport)
10.00-13.00, 16.00-19.00 Lengyel futam (A Csoport)
08.00-20.00 Vásártér
10.00-12.00 Zenés-mozgásos gyermekprogram
09.00-13.00, 17.00-19.00 Lovagoltatás
09.00-13.00, 17.00-19.00 Íjásztatás
12.00-14.00 Hun ételkóstoló
14.00-14.45 Hun harci bemutató
17.00-19.00 Zenés-mozgásos gyermekprogram
21.30-22.00 Tűz Show
20.00-0.00 Magyar Táncház
Vasárnap,
július 8.
FELNŐTT / JUNIOR DÖNTŐ (A 10-10 LEGJOBB VERSENYZŐVEL) A 20 versenyzőt 4 csoportba osztjuk (A, B, C & D)
Magyar Top 20 10.00 - 10.30 Bemelegítés lövés nélkül, majd 3 pontszerző futam Magyar pálya (A Csoport)
10.30 - 11.00 Bemelegítés lövés nélkül, majd 3 pontszerző futam Magyar pálya (B Csoport)
11.00 - 11.30 Bemelegítés lövés nélkül, majd 3 pontszerző futam Magyar pálya (C Csoport)
11.30 - 12.00 Bemelegítés lövés nélkül, majd 3 pontszerző futam Magyar pálya (D Csoport)
Koreai Top 20 12.00 - 12.30 3 Koreai pálya IHAA 120m (előre, oldalt, hátra) (A Csoport)
12.30 - 13.00 3 Koreai pálya IHAA 120m (előre, oldalt, hátra) (B Csoport)
13.00 - 13.30 3 Koreai pálya IHAA 120m (előre, oldalt, hátra) (C Csoport)
13.30 - 14.00 3 Koreai pálya IHAA 120m (előre, oldalt, hátra) (D Csoport)
Lengyel Top 20 14.30 - 15.00 Lengyel pálya (rövid verzió) (Group A)
15.00 - 15.30 Lengyel pálya (rövid verzió) (Group B)
15.30 - 16.00 Lengyel pálya (rövid verzió) (Group C)
16.00 - 16.30 Lengyel pálya (rövid verzió) (Group D)
18.00 - 19.30 Díjátadó ünnepség
09.30-10.00 Solymász bemutató élő mezopotámiai zenével, a Döntő Megnyitója
08.00-20.00 Vásártér
09.00-13.00, 17.00-19.00 Lovagoltatás
09.00-13.00, 17.00-19.00 Íjásztatás
17.00- 18.00 Koncert: Kurul Dobosok

A szervezők a programváltoztatás jogát fenntartják!